Overlijden Albert van Leijen

Als voorzitter van de PHLT wil ik namens onze vereniging Gerda en de kinderen, en de naaste familie en vrienden condoleren met het overlijden van Albert van Leijen. Ook wil ik onze leden condoleren met dit grote verlies, Albert was en is één van ons. Eén van ons, een treffende zin die Albert dikwijls gebruikte. Albert was een verenigingsman, kende velen bij naam, was als penningmeester bij alle activiteiten betrokken, en zeer sociaal bewogen. Ruim 10 jaar in het bestuur van de PHLT, voor zijn werk binnen de vereniging was Albert drager van de zilveren speld, die hij nooit heeft kunnen dragen door de corona stilte, Albert wilde deze ontvangen waar de lotgenoten bij aanwezig zouden zijn. Je doet het uiteindelijk voor de lotgenoten waren zijn eigen woorden. Dus Albert bij je afscheid zal de speld aanwezig zijn, uit waardering voor wat je voor ons als bestuur en voor de vereniging hebt betekent. Bedankt en rust zacht. Je bent en blijft één van ons.

Wim van Kempen, Voorzitter Patiëntenvereniging Hart & Long Transplantatie

Deel dit bericht: